Doprava zadarmo pri nákupe nad 29 Eur !

Tempo

vydavateľstvo

Tempó 2013

Az idén kilencedik alkalommal jelent meg a Tempó, a magyar autósport évkönyve. A 272 oldalas összeállítás részletesen beszámol a Zengő Motorsport vagyis Michelisz Norbert idei szezonjáról, aki a Túraautó Világbajnokságon a hatodik helyen zárt. A rali az idei könyveben is jelentős helyet foglal el, minden futamról külön beszámolót olvashatnak a rajongók, de természetesen sokszor a képek mindennél beszédesebbek. Nem hiányozhat a rallycross és az autocross sem a könyvből, amely külön tesz említést a nyirádi Európa-bajnoki futamokról, és a két EB-címet nyert pilótáról, Kárai Tamásról és Szabó Krisztiánról. A gyorsasági bajnokság versenyeit és a tereprali szezon futamait is részletesen tárja az olvasó elé a Tempó 2013.
Vypredané
27,37 € 28,81 €

Tempó 2014

Az idén 10. alkalommal jelenik meg a Tempó, a magyar autósport évkönyve. A kiadvány 288 oldalon szedi csokorba a hazai autósport élet történéseit. Ezúttal is kiemelt szerepet kap a Zengő Motorsport, Michelisz Norbert WTCC-s szereplése, annak a szezonnak a felelevenítése, amely a sportoló eddigi legjobb világbajnoki helyezésével, a negyedik pozícióval zárult. A könyv részletesen foglalkozik az első osztályú rali bajnoksággal, a terepralizók küzdelmeivel, a rallycrossosok és az autocrossozók tartalmas idényével, és betekintést enged abba is, hogy lett Kiss Norbert a kamion Európa-bajnokság legjobbja, hogyan szerepeltek a magyarok az idén újra indult SEAT Leon Európa Kupában.