Tempó 2013

Kolektív autorov,
Ferenc Budai

Az idén kilencedik alkalommal jelent meg a Tempó, a magyar autósport évkönyve.
A 272 oldalas összeállítás részletesen beszámol a Zengő Motorsport vagyis Michelisz Norbert idei szezonjáról, aki a Túraautó Világbajnokságon a hatodik helyen zárt.
A rali az idei könyveben is jelentős helyet foglal el, minden futamról külön beszámolót olvashatnak a rajongók, de természetesen sokszor a képek mindennél beszédesebbek.
Nem hiányozhat a rallycross és az autocross sem a könyvből, amely külön tesz említést a nyirádi Európa-bajnoki futamokról, és a két EB-címet nyert pilótáról, Kárai Tamásról és Szabó Krisztiánról.
A gyorsasági bajnokság versenyeit és a tereprali szezon futamait is részletesen tárja az olvasó elé a Tempó 2013.
  • Jazyk: Hungarian